1

Vinotéka na Dobré Vodě

Milí přátelé vína,

vítejte na stránkách Vinotéky a stáčírny na Dobré Vodě, kterou provozuji od roku 2012. Jak jste již někteří poznali při Vašich návštěvách, jde o malou rodinnou vinotéku v příjemném prostředí, kde se Vám snažím přinášet vína typická pro region jižní Moravy, z hroznů vypěstovaných na moravských vinicích, vína ze všech vinařských podoblastí vinařské oblasti Morava.

V poslední době vzrůstá oblíbenost vín z regionu okolo řeky Mosely . Vinařství Antona Maringera produkuje skvělá vína právě z této oblasti a jsem rád, že i tato vína Vám můžu nabídnout v mojí vinotéce. Jedná se především o ryzlinky, kterým se v této lokalitě nesmírně daří.

Spolupracuji s celou řadou moravských vinařství, které mají velkou produkci vína, ale také s menšími vinaři, kteří zase dělají vína typická pro jejich oblast a region. Najdete zde všem známé odrůdy Sauvignon, Chardonnay nebo Müller Thurgau, ale i zajímosti typu Sylvánské červené nebo Scheurebe, v červeném Neronet, Alibernet, stále oblíbený Dornfelder a v neposlední řadě široký výběr růžových vín. 

Široký výběr vín přívlastkových doplňuje nabídka až 8 druhů stáčených vín od našich vinařů. Přijďte si vybrat!

Těším se na Vaši návštěvu
Ing. Marcel Chrástka

 

 

Kamenná vinotéka

 

Vinařství

 

Kontakty


Ing. Marcel Chrástka

Vinotéka a stáčírna na Dobré Vodě

VypTech, spol. s r.o.

Mládežnická 1708/13
Dobrá Voda u Českých Budějovic

spisová značka: C 16141 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Tel: +420 724 387 744
Email: obchod@sklenickavina.cz

IČO: 28081293
DIČ: CZ 28081293

Otevřeno máme následující dny:

středa, čtvrtek a pátek od 17:00 do 20:00 hodin